Узаконення самочинного будівництва, реконструкцій та перепланувань.

Узаконення самочинного будівництва, реконструкцій та перепланувань квартир,будинків ,нежитлового фонду – це складний комплекс робіт який вимагає професійного знання законодавства, технічних та юридичних навичок.

Рекомендуємо звертатися за даною послугою до команди кваліфікованих спеціалістів які зможуть швидко та зручно виконати комплекс робіт щодо узаконення самочинного будівництва та введення об’єкту в експлуатацію .

Саме тому наша компанія пропонує комплексний підхід з врахуванням побажань замовника щодо легалізації самочинного будівництва, реконструкцій та перепланувань квартир, будинків, нежитлових приміщень та нежитлових будівель.

Ми цінуємо ваш час та нервову ситему).

Вартість та терміни виконання робіт залежать від складності об’єкту.

Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Прийняття в експлуатацію збудованих об’єктів з незначними наслідками (СС1) та об’єктів збудованих на підставі будівельного паспорту, здійснюється шляхом реєстрації декларації про готовність об’єкту до експлуатації поданої замовником – органом Державного-Архітектурно будівельного контролю.

Прийняття в експлуатацію збудованих об’єктів з середніми наслідками (СС2) та значними наслідками (СС3) , а також комплексів здійснюється на підставі акта готовності об’єкта до експлуатації шляхом видачі органом Державного-Архітектурно будівельного контролю сертифіката.

Але прийняття в експлуатацію це кінцевий крок в узаконенні. До прийняття в експлуатацію необхідно виконати комплекс робіт та отримати наступні документи,виготовити проектну документацію, отримати містобудівні умови/будівельний паспорт, отримати дозвільні документи на будівництво,виготовити технічний паспорт, та інші документи.