Оформлення права власності на будинок в реєстрі речових прав нерухомого майна повинно обов’язково проводитися нотаріусом у разі купівлі-продажу будинку, оформленні спадщини на будинок, дарування будинку, узаконення та введення в експлуатацію будинку, оформленні недобудованого будинку, визнанні права власності будинку відповідно до рішень суду, а також інших випадках.
Для людини яка не часто звертається за реєстрацією права власності на будинок до Державних реєстраторів досить складно зібрати необхідний пакет документів для реєстрації житлового будинку. Та отримати кінцевий результат, оформити документи на будинок та зареєструвати будинок в Державному реєстрі речових прав.
Ми допоможемо з Реєстрацією прав власності житлового будинку (садового будинку, дачного будинку) у Державному реєстрі речових прав нерухомого майна. Працюємо в Києві та Київській області.
Оформити будинок у власність та отримати правовстановлюючі документи на будинок є кінцевим результатом наданих послуг.
Згідно чинного законодавства України реєстрація права власності житлового будинку (садового будинку, дачного будинку) проводиться для того щоб в повному обсязі володіти, користуватися та розпоряджатися власним майном та виконується у таких випадках:
Оформлення прав власності на будинок в Державному реєстрі нерухомого майна проходить згідно чинного законодавства України в такому порядку:
Щоб оформити документи на будинок та зареєструвати будинок в реєстрі нерухомого майна необхідно подати наступні документи:
В кожному окремому випадку, працівники нашої організації ознайомившись із документами, вираховують вартість оформлення документів на будинок та узгоджують вартість із власником.
Вартість реєстрації права власності на будинок в Державному реєстрі речових нерухомого майна залежить від таких факторів як місце розташування Будинку, терміну виконання робіт, складності виконання робіт, та кількості поданих документів і розраховується індивідуально.
Строки оформлення складають від одного до десяти днів.
Ціна Державної реєстрації прав власності на будинок в реєстрі нерухомого майна в Києві та Київській області становить:
Замовити послугу можна в телефонному режимі за номером вказаним на сайті.
Так, технічний паспорт для реєстрації права власності на нерухоме майно в Державному реєстрі речових прав потрібен.
Державні реєстратори, а також нотаріуси вимагають технічний паспорт БТІ при реєстрації.
Рекомендуємо заздалегідь уточнювати перелік документів у реєстраторів або нотаріуса, щоб не відбувалося затримок при реєстрації.
Зазвичай дані про право власності не будинок не зникають з державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Як і в будь якій електронній системі в Державному реєстрі речових прав можуть виникати надзвичайні ситуації, збій в роботі, технічні помилки, кібератаки та інше.
Обов’язкові платежі в кожному окремому випадку можуть відрізнятися.
Державне мито може змінюватись в залежності від типу об’єкту нерухомості та операції яку необхідно виконати.