Технический паспорт на здание

Технічний паспорт будівлі (нежитлового приміщення) – це технічний документ на будівлю будь-якого призначення, в залежності від цілі її використання, в якому зазначається місце розташування всіх приміщень та їх характеристики, поверховий план, інформація про конструктивні елементи, дах, фундамент, цільове призначення та рік побудови. Техпаспорт будівлі виготовляється після проведеної технічної інвентаризації громадської або виробничої будівлі.

Будівля має більш загальне значення і поділяється на громадські і виробничі, може використовуватися для проживання людей, також для виробничої, сільськогосподарської діяльності, суспільних потреб, як склад або сховище. Але це обов’язково має бути капітальна споруда.

Чи є паспорт БТІ правовстановлюючим документом?

Технічний паспорт не підтверджує право власності та не замінює правоустановчий документ на об’єкт нерухомого майна (свідоцтво про право власності чи договір купівлі-продажу або будь-який інший). Технічний паспорт не дає право володіти, користуватись чи розпоряджатись приміщенням— це лише документ, який фіксує технічні дані об’єкта нерухомості.

Техпаспорт на громадську будівлю: для чого він потрібен?

При введенні в експлуатацію будівлі багатоквартирного типу, спочатку робиться техпаспорт на всю будівлю, для отримання декларації про введення об’єкта в експлуатацію. Після цього техпаспорт треба отримати на кожну окрему квартиру, нежитлове приміщення, тощо.

Громадські будівлі, такі як магазини, торгівельні центри, виробничі приміщення, склади, гаражі, парко-місця, офісні центри, також дитячі садки, школи, лікарні, тощо обов’язково потребують отримання паспорту будівлі.

Техпаспорт будівлі треба оновлювати після того, як були внесені будь-які зміни в об’єкт нерухомості (перепланування або реконструкція).

Як виглядає технічний паспорт будівлі?

Техпаспорт будівлі складається з титульної сторінки, поверхового плану, експлікації та характеристики об’єкта інвентаризації. Також обов’язково додається копія кваліфікаційного сертифіката інженера з технічної інвентаризації.

Техпаспорт

Строки та вартість оформлення технічного паспорта на будівлю?

Строки та вартість отримання технічного паспорта в нашому Бюро технічної інвентаризації BTIDP на виробничу чи громадську будівлю визначається за домовленістю та залежить від складності конфігурацій та розміру об’єкта. В середньому оформлення техпаспорту на будівлю площею від 50 кв.м з виїздом техніка і з наданням витягу з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) буде коштувати від 2500 грн.

Що необхідно для отримання технічного паспорта нежитлової будівлі?

Паспорт будівлі має дуже розповсюджену сферу призначення. Його використовують майже при кожній дії з нерухомим майно чи то нове будівництво, чи при оформлення будь-якої нотаріальної дії, при реєстрації змін об’єкту нерухомості (проведення реконструкції, перепланування, капітального ремонту) вам необхідно мати технічний паспорт. Для того, щоб отримати технічний паспорт будівлі вам необхідно звернутись в нашу компанію BTIDP, в телефонному режимі наші спеціалісти проконсультують з усіх питань і ви зможете замовити техпаспорт не виходячи із дому.

Які документи треба подати для отримання технічного паспорта будівлі?

  • Заява на отримання технічного паспорта;
  • Паспорт та реєстраційний номер платника податків власника/заявника;
  • Документи, що посвідчують право власності на об’єкт нерухомості;
  • Документи на землю;
  • Попередній техпаспорт будівлі або проектна документація на об’єкт нерухомості при наявності.

Наша компанія надасть вам кваліфіковану послугу в проведенні технічної інвентаризації та отриманні технічного паспорта на вашу нерухомість в місті Києві, а також по всій території України.